Hakkımızda

Öğrencilerimiz ve hizmet verdiğimiz tüm diğer dostlarımız ile birlikte ailemiz her geçen gün büyümektedir. Siz yeni dostlarımızla da sıcak bir kahve eşliğinde tanışmak ve hoş sohbet etmek üzere beklemekteyiz.

HAKKIMIZDA

Uzmanlarımız, asıl konumuz olan Yurtdışı Eğitim, yan kolları ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili 2004 yılından beri Türk öğrencilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin kariyerlerini seçmelerine ve yurtdışındaki kurumlara kayıt olmalarına daha iyi yardımcı olmak amacıyla 18.01.2016 tarihinde TEBESİREDU (Tebeşir Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti.) çatısı altında biraraya geldik. Her yıl danışmanlarımız yurtdışında eğitimlerine başlamakta olan çok sayıda öğrenciye yardımcı olmaktadır. Güçlü eğitim kurumları ağımız, mevcut öğrenci ağımız, referanslarımız, sonuca ulaşmakta ve en faydalı yönlendirmeleri yapmakta yardımcı olmaktadır. Sektörde tüm eğitim ve seminerlere katılarak ve güncel gelişmeleri takip ederek kendimizi de yenilemekteyiz. Uluslararası çeşitli eğitim organizasyonlarına üye olmakla birlikte dörtyüzün üzerinde aktif eğitim kurumuyla çalışmaktayız. Çok sayıda anlaşmalı kurs kayıtlarımız için eğitim veya okul seçme, kayıt, vize ve diğer hususlarda ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. Bunun yanı sıra öğrencilerimize ve profosyonellere kariyer koçluğu veya istek üzerine profosyonel danışmanlık da vermekteyiz. İstek üzerine kurumlara da farklı konularda danışmanlık seçenekleri olan departman ve çözüm ortaklarımız bulunmaktadır. Sigorta ve Tercüme işlemleriniz bünyemizde yapılmaktadır. Enstitü Tebesiredu "enstitu.tebesiredu.com" adında başka bir departmanımız ise öğrenci ve profesyonellere, çalışma ve meslek yaşamı için profesyonel psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Her türlü hukuk danışmanlığı ve avukatlık işlemlerinizde çözüm ortağımız olan Turk&Co ile çözüm sağlamaktayız. Bilgi Teknolojileri, Web tasarım, IOS ve benzeri konulardaki isteklerinizi karşılamak üzere bir ekibimiz de mevcuttur.

Öğrencilerimiz ve hizmet verdiğimiz tüm diğer dostlarımız ile birlikte ailemiz her geçen gün büyümektedir. Siz yeni dostlarımızla da sıcak bir kahve eşliğinde tanışmak ve hoş sohbet etmek üzere beklemekteyiz.

MİSYON

Siz sevgili dostlarımızın memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak benimsemiş, dinamik, güvenilir, hızlı, yenilikçi, katma değer yaratan bir ekip olarak yolumuza devam etmek.

Gelişen ve değişen dünyada yurtdışı eğitim veya danışmanlık denince ilk akla gelen firma olmak, sürekli kendini geliştiren ve değişikliklere uyum sağlayabilen bir değer olabilmektir. Kariyer planlayan her bir birey için hayalleri ve isteklerine ulaşması doğrultusunda en doğru şekilde değer yaratabilmek.

VİZYON

Danışmanlık sektöründe müşteriye özel yaratıcı fikirler ve katma değer yaratan öneriler ile Türkiye’de çalışma hayatına değer katmaktır. Yurtdışı eğitim planlamasında ve sonrasında uzun vadeli çözümler yaratabilmek.

Sektörün her geçen gün daha iyi, kolay erişilebilir ve geniş bir hizmete ihtiyaç duyduğun farkındayız. Yenilikçi bir anlayışla, müşterilerimizin olası ihtiyaçlarını da oluşmadan tespit edebilecek, geleceği de öngören bir yapı yaratabilmek. Servislerimizi en geniş ve ulaşılabilir şekilde sunabilmek orta vadeli vizyonlarımız arasındadır.