Temsilcilik Hakkında

14 seneyi aşkın tecrübe sahibi uzman ekibimiz ve 400 ün üzerindeki yurtdışı eğitim kurumu portfoyümüz ile sizleri temsilcimiz olmaya çağırıyoruz. İsteğinize uygun 3 tip temsilcilik seçeneğimiz ile iş ortağımız olmak istermisiniz. Anlaşmamız durumunda Bireysel, Öğrenci veya Kurumsal olarak anlaşarak hemen başlayabilirsiniz. Tüm temsilcilik tiplerinde ortak amaç çevreniz, ağınız veya portföyünüzdeki istekleri ile eşleşen uygun öğrencileri kayıt edip eğitim sürecine başlamarını sağlamaktır. Anlaşma şartlarını öğrenmek için size uygun temsilcilik tipinde formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır.

Bireysel Temsilci

Bireysel temsilci olarak işinizden artan zamanda veya evinizden çalışarak yurtdışı eğitim ihtiyacı duyan öğrencilerin Tebesiredu sistemi üzerinden okul kayıtlarını yapabilirsiniz. Detaylar için formu doldurarak başvuru yapmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecekler..

Öğrenci Temsilcisi

Üniversite ve dengi okullarda veya eğitim kurumlarında eğitim almaya devam eden, bunun yanı sıra sosyal olarak aktif olan öğrenci arkadaşları, arkadaşlarının kayıtlarına yardımcı olmak üzere dışardan öğrenci temsilcimiz olmaya bekliyoruz. Detaylar için formu doldurarak başvuru yapmanız yeterlidir. Arkadaşlarımız sizinle iletişime geçecekler. .

Kurumsal Temsilci

Firmanız bünyesinde öğrenci kayıtları yapmak ve iş ortağımız olmak istiyorsanız ilgili formu doldurarak iletişime geçebilir, anlaşma durumunda sağlanacak imkanlardan faydalanabilirsiniz. .