ASPIRE2 LANGUAGE SCHOOL

Okulumuzda isterseniz dil eğitimi isterseniz sektörel eğitim almak isteyin ve kariyerinizi başlatın. Endüstri ortaklarımız Aspire2 international mezunlarını çalışan olarak sevmektedir.

2016 yılında kurulan okulumuz size dünyanın en güzel ülkelerinden biriden Yeni Zelanda’dan seslenmektedir. Uzman uluslarası özel akademik kurumlarından  NTEC ve Queens Akademik grubuyla birleşerek ismini alan Deneyimli akademik liderlerin rehberliğinde, uzman kurul tarafından yönetilen akademik, öğreni deneyimi ve paarlama ekiplerimizin gücü bir araya getirdik.

Bu müthiş kombinasyon yalnızca en yüksek kaliteli eğitim deneyimi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda özel istihdam hizmetimiz Aspire2 Work ile Yeni Zelanda işverenleriyle tanışmak ve çalışmak için uluslararası alanda tanınan nitelikleri, yolları ve fırsatları sunmaktadır.

 

Okulumuzda isterseniz  dil eğitimi isterseniz sektörel eğitim almak isteyin ve kariyerinizi başlatın. Endüstri ortaklarımız Aspire2 international mezunlarını çalışan olarak sevmektedir

Şubeler

ASPIRE2 LANGUAGE SCHOOL okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
ASPIRE2 LANGUAGE SCHOOL Auckland Auckland Okulumuzda isterseniz dil eğitimi isterseniz sektörel eğitim almak isteyin ve kariyerinizi başlatın. Endüstri ortaklarımız Aspire2 international mezunlarını çalışan olarak sevmektedir. İncele