Cornerstone College

Okulumuzun ayrıca ESL sınıfları ile eğitim öncesinde veya sadece ingilizce eğitimi almak isteyen öğreniler içinde ayrıca bir dil programı bulunmaktadır

1980 yılında kurulan Cornerstone, Mobil Uygulama Geliştirme, Konaklama İşletmeciliği, Reklamcılık ve Grafik Tasarım ve İkinci Dil eğitimi gibi İngilizce konularında uzmanlaşmış, tamamen onaylanmış bir özel kolejdir.

Cornerstone’un ayırt edici özelliği müfredatında yatmaktadır. Her program ders kitabı öğrenmeye yönelik pratik bir yaklaşım sağlamak için uzmanlaşmıştır. Küçük sınıflarımız, eğitmenler tarafından maksimum kişisel ilginin sağlandığı etkileşimli bir öğrenme ortamına izin verir.

Esnek başlangıç tarihlerimiz ve rekabetçi öğrenim ücretlerimiz, dünyanın her yerinden bireyleri çekerek çok kültürlü bir öğrenme ortamı yaratır.

Ayrıca okulumuz çok dilli olarak öğrencilerine rehberlik verebilmektedir. Okulumuzda İspanyolca, Mandarin dili, Portekizce, Türkçe, Japonca, İtalyanca, Hintçe, Kantonca, Fransızca, Korece ve tabii ki İngilizce konuşabilmektedir.

Okulumuzun ayrıca ESL sınıfları ile eğitim öncesinde veya sadece ingilizce eğitimi almak isteyen öğreniler içinde ayrıca bir dil programı bulunmaktadır.

Şubeler

Cornerstone College okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
Cornerstone College Vancouver Vancouver Okulumuzun ayrıca ESL sınıfları ile eğitim öncesinde veya sadece ingilizce eğitimi almak isteyen öğreniler içinde ayrıca bir dil programı bulunmaktadır. İncele