ESE Language School

Malta’nın en eski dil okullarından birisidir

1997 yılından bu yana faaliyet gösteren ESE hem Malta’nın en eski dil okullarından birisidir. Okulumuz  Malta’nın en fazla uluslararası eğitim akreditasyona ve ayni anda en zor olan Quality English, İALC ve de EQUALS akreditasyonlarına sahip tek okuldur. Bu da okulumuzun eğitim kalitesine verdiği önemin en büyük göstergesidir.

 60 sınıflık modern okul binamız turistik merkez olan St.Julians – Pacevillede bulunmakta  hemde konaklama seçeneklerindeki konfor ve imkanlar ile diğer dil okulları ile arasında fark yaratmaktadır. Okulumuzun tüm konaklama seçenekleri klimalı ve wi-fi erişimlidir.

Okulumuz Economy, Superior ve Superior Plus kategorilerinde olmak üzere, her bütçeye uygun, birçok yurt imkanı da sunabilmektedir 

12 ay boyunca devam eden Yetişkin kurslarımızın yanısıra Malta'nın en güçlü yaz okulu programına sahip olan okulumuz (8-17 yaş grubu için). Bu programa özel olarak  okulumuza ait 4 yıldızlı Salini Resort u kullanmaktadır.

Denize nazır bu otel, 2 açık ve 1 kapalı havuza, aşırı şık odalara sahiptir. Yaz okulları programları kapsamında diğer yazkampı sunan okullara nazaran farklı olarak pazar günleri hariç hergün 2 aktivite/gezi sunmaktadir.

Ayrıca okulumuzun son yıllarda üstüste agency oylamalarında yüksek not aldığını ve öğrencilerimizin memnun olduğunu belirtmek isteriz.

Şubeler

ESE Language School okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik