ILAC : İnternational Language Academy of Canada

Kanada’nın En İyi Dil Okulu

Okulumuz 1997 yılında kurulmuştur.  İlk olarak Toronto şubesinde hizmet veren bu şehirde 5 kampüs kurmuş,  daha sonra  Vancouver da açılan şubelerinde ( 4 Kampüs) , tüm dünya’dan öğrencilere unutulmaz ve yoğun içerikli eğitim imkanları sunmaktadır. Okulumuzun öğrencilerine yıl boyunca yaptığı çeşitli ekonomik eğitim fırsatlarından yararlanırken birçok etkinlikle İngilizce eğitiminize ve motivasyonunuza katkı sağlayacaktır.

“Kanada’nın En İyi Dil Okulu” ödülüne sahip olmasının yanı sıra her yaştan ve eğitim seviyesinden öğrenciye eğitim imkanı tanımaktadır. Memnuniyet oranı en yüksek Kanada dil okulları arasında yer almaktadır. Kanada ILAC dil okulu, öğrencilerin kendilerini çok daha hızlı geliştirebilmesi için toplamda 18 farklı seviye sunmaktadır. Seviyeler kısa süreli ve verimli eğitim programlarına sahiptir. Ortalama 10-12 kişilik sınıflarda eğitim sunulmaktadır.

Kendi bünyesinde bulunan ILAC AKADEMI ile de ayrıca sertifika eğitimleri alabilir. Dil eğitimi sonrasında sektörel olarak da kendinizi hazırlayabilirsiniz.  Kanada’nın en tanınan okullarından olmasının yanında yaklaşık 4500 kişilik öğrenci sayısı arasında Türk öğrencilerin sayısı %6 civarında tutulmaktadır.

Genel İngilizce, Cambridge FCE ve CAE, İş ingilizcesi, IELTS hazırlık kursu, Üniversite geçiş, Gençler için yaz kampları, Lise programları gibi birçok seviye farklı kurslarla hizmet vermektedir.

Şubeler

ILAC : İnternational Language Academy of Canada okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
ILAC : İnternational Language Academy of Canada Toronto Toronto Kanada’nın En İyi Dil Okulu İncele
ILAC : İnternational Language Academy of Canada Vancouver Vancouver Kanada’nın En İyi Dil Okulu İncele