Lambton College

Güvenli, özenli ve destekleyici kampüs ve topluluk hayatı, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ortak üniversitelerde daha üst düzey eğitim olanakları, popüler diploma ve lisansüstü akademik programlar.

Lambton College, 50 yıldan fazla bir süredir Kanadalı ve uluslararası öğrencilere hizmet vermektedir. Uluslararası öğrenciler Sarnia, Toronto ve Mississauga'da okuyabilir, Ontario ve Lambton College'da ayrıca öğrencilerimiz okulumuzun  Çin'deki kampüslerinde de eğitim alabilirler. Lambton Koleji mezunları istihdam edilebilirlik ve pratik iş deneyimi konusunda rekabet avantajına sahiptir. Akademik programların çoğu staj deneyimi içermektedir. Uluslararası öğrenciler ister lisans isterlerse lisansüstü programlara katılabilir ve mezuniyet sonrası çalışma izni almaya hak kazanabilirler.

Uluslararası öğrenciler, dünya standartlarında bir eğitime Lambton Koleji'nden uygun bir fiyata erişebilirler. Öğrenciler ayrıca şunları alır: Yarı zamanlı, gönüllü, kampüs içi istihdam, staj yerleştirme ve mezuniyet sonrası istihdam yoluyla iş deneyimi fırsatları yakalayabilmektedir. Güvenli, özenli ve destekleyici kampüs ve topluluk hayatı, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ortak üniversitelerde daha üst düzey eğitim olanakları, popüler diploma ve lisansüstü akademik programlar.

Şubeler

Lambton College okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
Lambton College Toronto Toronto Güvenli, özenli ve destekleyici kampüs ve topluluk hayatı, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki ortak üniversitelerde daha üst düzey eğitim olanakları, popüler diploma ve lisansüstü akademik programlar. İncele