London School of Business and Finance

2013 yılında LSBF, Kraliçe'nin Kurumsal Ödülünü kazandı. LSBF, 2014 yılında “Üstün Eğitim Hizmeti” ve “Üstün Yönetici” için iki Küresel İş Mükemmelliği Ödülü kazandı.

LSBF, Avrupa'nın en hızlı büyüyen işletme okullarından biridir. Küresel pazar eğilimlerini yansıtmak için tasarlanmış endüstri odaklı programlar sunan okulumuz, Küresel olarak en yetenekli ve hırslı adayları  yetiştirmek için  öğrencilerini cezbediyor ve uluslararası bir bakış açısıyla yapılandırılmış programlar geliştirerek kurumsal program ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. Lisansüstü ve lisans seviyesindeki yenilikçi  programlarının yanı sıra rakipsiz bir profesyonel nitelikli portföy sunmakta ve öğrencilere kendi özel kariyer isteklerini karşılamak için çalışmalarına destek  vermektedir.

 

Londra İşletme ve Finans Okulu 2003 yılında kuruldu ve profesyonel niteliklere odaklanan tek bir üniversiteden çevrimiçi olarak verilen lisansüstü derecelerin yanı sıra yönetici eğitim kursları veren bir işletme okuluna büyüdü.

LSBF'nin şimdi İngiltere, Sidney ve Singapur'da kampüsü var. Ayrıca, öğrencilerin dünyanın her yerinden çevrimiçi çalışabilmelerini sağlayan çevrimiçi öğrenme platformumuz aracılığıyla  Online programlar sunmaktadır. Şu anda 150'den fazla ülkeden öğrencimiz bulunmaktadır.

LSBF, dünya çapında 40.000'den fazla öğrenciye eğitim veren 20 kurum ve akademik ortaktan oluşan bir ağ olan Global Üniversite Sistemleri'nin (GUS) bir üyesidir.

 

İlk yurtdışı kampüsü 2011 yılında Toronto, Kanada'da açıldı (o zamandan beri marka Toronto School School of Management olarak değiştirildi). Sonraki yıllarda ise Singapur kampüsü   açılışmış  ve LSBF'yi Asya-Pasifik bölgesinde kampüs sahibi olan ilk İngiltere merkezli işletme okulu haline getirdi.

 

Yine 2011'de eski İngiltere İçişleri Bakanı ve Eğitim Sekreteri David Blunkett misafir öğretim görevlisi olarak atandı. Richard Branson, Tony Blair ve Sir John Major gibi rakamlarla okulun Great Minds video serileri için röportajlar yapmak da dahil olmak üzere LSBF’nin faaliyetlerine katılmaya devam etti.

2013 yılında LSBF, Kraliçe'nin Kurumsal Ödülünü kazandı. LSBF, 2014 yılında “Üstün Eğitim Hizmeti” ve “Üstün Yönetici” için iki Küresel İş Mükemmelliği Ödülü kazandı.

Kasım 2016'da, LSBF EE BAC akreditasyonuna ulaştı.

Şubeler

London School of Business and Finance okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
London School of Business and Finance ( Londra ) Londra 2013 yılında LSBF, Kraliçe'nin Kurumsal Ödülünü kazandı. LSBF, 2014 yılında “Üstün Eğitim Hizmeti” ve “Üstün Yönetici” için iki Küresel İş Mükemmelliği Ödülü kazandı. İncele