The Language Gallery

İngiltere ‘de Londra, Manchester, Birmingham da şubeleri olan okulumuz ayrıca Almanya da Berlin, Hannover, Kanada da ise Vancouver ve Toronto'daki okullarıyla dil eğitimi konusunda öğrencilerine ilk günkü özenle hizmet vermektedir.

Okulumuz İngilterede kurulmuş ve aynı zamanda MBA ve benzeri alanlarda eğitim veren LBSF yani London School of Business  and Finance okulunun aslında hazırlık sınıfı olarak kurulmuş fakat verdiği eğitim kalitesi sebebiyle fazlaca uluslararası öğrenci arasında dil öğrenmek için tercih edilir olması sebebiyle okuldan ayrılarak özel bir kurum haline gelmiştir, Şu anda GUS ( Global University System) ile  dünya çapında birçok yerde yüksek kalite üniversitelerin hazırlık sınıfları imkanı organize etmekte ve öğrencilerine kampüs ortamında  dil kursları imkanı sunmaktadır.  İngiltere ‘de Londra, Manchester, Birmingham da şubeleri olan okulumuz ayrıca Almanya da Berlin, Hannover, Kanada da ise Vancouver ve Toronto'daki okullarıyla  dil eğitimi konusunda öğrencilerine ilk günkü özenle hizmet vermektedir. Okulumuzun tüm tesisleri, bulundukları şehirlerin merkezinde elverişli bir konumdadır.

Küçük sınıflarımız ve öğretmenlerin kişisel ilgisinden yararlanabilir,  bireysel öğrenmenizi geliştirmeniz için sizi desteklerler. Ayrıca, her okuldaki güçlü kadromuz ile  hangi hedefi seçerseniz seçin, yerleşmekte sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.

Şubeler

The Language Gallery okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
The Language Gallery Machester Manchester ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele
The Language Gallery Birmingham Birmingham ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele
The Language Gallery Berlin Berlin ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele
The Language Gallery Hannover Hannover ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele
The Language Gallery Toronto Toronto ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele
The Language Gallery Vancouver Vancouver ilk günkü özenle hizmet vermektedir İncele