TU DUBLIN : TECHNOLOGICAL UNIVERSITY DUBLIN

İrlanda’nın ilk Teknoloji Üniversitesi TU Dublin, kariyer odaklı öğrencilerin, uzman personelin ve bilim, sanat, işletme, mühendislik ve teknolojideki akademik mükemmelliğin yarının liderlerini oluşturmak için bir araya geldiği yerdir.

İrlanda’nın ilk Teknoloji Üniversitesi TU Dublin, kariyer odaklı öğrencilerin, uzman personelin ve bilim, sanat, işletme, mühendislik ve teknolojideki akademik mükemmelliğin yarının liderlerini oluşturmak için bir araya geldiği yerdir. Çıraklıktan doktora derecesine kadar mezuniyet yollarıyla kapsayıcı ve açık bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. 28.500 öğrencimiz, son araştırmalarla bilgilendirilen ve teknolojik gelişmelerin sağladığı pratik bir ortamda öğrenir.

TU Dublin, dünyanın en acil sorunlarını çözmek için inovasyon ve teknolojiyi uygulamakla uğraşan başarılı bir araştırma topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Yeni öğrenme deneyimleri yaratmak ve etkili araştırmalar geliştirmek için ulusal ve uluslararası akademik ortaklarımızla ve endüstri ve sivil toplumdaki birçok ağıyla işbirliği yapmaktadır.

TU Dublin, İrlanda Yüksek Eğitiminde yeni ve heyecan verici bir dönüm noktasıdır. Dublin, Tallaght ve Blanchardstown'daki kampüsleriyle, İrlanda'nın başkentinin en büyük nüfus merkezlerini kapsar. Kurucu organizasyonlarının zengin mirası üzerine kurulu olan DIT, IT Blanchardstown ve IT Tallaght - TU Dublin, her aşamada öğrenciler için eğitim olanakları yaratacak şekilde kapsayıcı ve uyarlanabilir olmaktadır. TU Dublin öğrencileri dünyayı daha iyi hale getirme konusunda iddialı olan sosyal sorumluluk sahibi, açık fikirli küresel düşünürler olacaktır. Mezunlar olarak, tüm çabalarında girişimci ve cesaretli olacaklar, geleceği dönüştürmede rol oynamaya hazır olacaklardır.

Şubeler

TU DUBLIN : TECHNOLOGICAL UNIVERSITY DUBLIN okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
TU DUBLIN : TECHNOLOGICAL UNIVERSITY (Dublin) Dublin İrlanda’nın ilk Teknoloji Üniversitesi TU Dublin, kariyer odaklı öğrencilerin, uzman personelin ve bilim, sanat, işletme, mühendislik ve teknolojideki akademik mükemmelliğin yarının liderlerini oluşturmak için bir araya geldiği yerdir İncele