Twin Chapter House Language School

Okulumuz, temelden itibaren ileri seviyedeki öğrencilere kadar tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Okulumuz uzun deneyimlerini 2018 yılında Twin Group  UK ile yaptığı anlaşma ile yeni bir kimlik kazanmıştır. Twin, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere olağanüstü İngilizce öğretimi, grup seyahati ve iş deneyimi fırsatları sağlama konusunda yaklaşık 25 yıllık deneyime sahiptir. Bu süre zarfında Twin, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılama ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olma konusunda ustalaştı. Her seviyede ve birçok İngilizce dersinde bir dizi kurs sunarak mükemmel öğrenim ve harika deneyimler sunmaya devam etmeyi umuyoruz. Twin Chapterhouse'da öğrencilerimizin boş zamanlarında İrlanda'nın sunduğu tüm sosyal ve kültürel yaşamdan zevk almak istediklerini kabul ediyoruz. Dublin’in çeşitli müzelerini, sergilerini, müzik etkinliklerini, festivallerini ve gece hayatını keşfetmek için grup ve kişisel geziler düzenlenmektedir.

Twin Chapterhouse'un etiği, verimli ve profesyonel olmakla birlikte dost ve yardımcı olmaktır. Programlarımız son derece etkilidir, ancak hırslarını gerçekleştirmeleri için öğrenicilere bağlılık ve bağlılık gerektirir. Eğitim fakültesi, hepsi endüstri bilgisi ve tecrübesi olan yüksek performanslı öğretmenlerden oluşmaktadır. Doğru destekle her bireyin istediği öğrenme hedeflerine ulaşabileceğine inanıyoruz.

Okulumuz, temelden itibaren ileri seviyedeki öğrencilere kadar tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır

Şubeler

Twin Chapter House Language School okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
Twin Chapter House Language School Dublin Dublin Okulumuz, temelden itibaren ileri seviyedeki öğrencilere kadar tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. İncele