TWIN GROUP LANGUAGE SCHOOL

Misyonu İngilliz ve uluslar arası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

1995 yılında başlatılan, çeşitli müşterilere çeşitli uluslararası hizmetler sunan çok katmanlı bir işletmeyiz. Ödüllü bir eğitim ve istihdam hizmetleri sağlayıcısı olarak, hem İngiltere'de hem de uluslararası alanda eğitim, seyahat, iş deneyimi ve gönüllü fırsatlar sunuyoruz. İş arayanlara, uluslararası öğrencilere ve kariyer başarısına ulaşmalarına ve yaşam deneyimlerini ödüllendirmelerine yardımcı olan kişilere yönelik kişisel gelişim sağlamayı amaçlıyoruz.

Twin Traning International (TTI) dünya çapında öğrencilere en iyi İngilizce programları ve yaz kampları programları sunar. Twin British Council akreditasyonlu bir dil okulu olan kurumumuz, iş tecrübesi ve staj programlarında ilk akla gelen okulumuz 2008, 2009 ve 2010’da iş tecrübesi programlarında LTM StaruAwardsaalmayaahakakazanmıştır.
TTI, bireysel ve grup katılımcılara İngiltere’de çok çeşitli özel tasarım kültür turları ve İngiltere veAmerika’daayazaokullarıadüzenler.
Twin Employment & Training (TE&T) İngiliz vatandaşları için devlet destekli gelişim programları ve ücretsizaişeayerleştirmeaservisiasağlar.
Misyonu İngilliz ve uluslar arası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Şubeler

TWIN GROUP LANGUAGE SCHOOL okulunun şubeleri

Şube Adı Şehir İçerik  
TWIN GROUP LANGUAGE SCHOOL Londra , Greenwich Londra Misyonu İngilliz ve uluslar arası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır. İncele
TWIN GROUP LANGUAGE SCHOOL Estbourne Estbourne Misyonu İngilliz ve uluslar arası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır. İncele
TWIN GROUP LANGUAGE SCHOOL Dublin Dublin Misyonu İngilliz ve uluslar arası öğrencilere en iyi kalitede eğitim, iş deneyimi ve işe yerleştirme hizmetleri sunarak hayatlarını iyi yönde değiştirmek, öğrencilerin kişisel ve profesyonel amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmaktır. İncele